צוות המשרד

צוות המשרד:

בואו להכיר את הצוות המנצח שלנו – עורכי הדין מהטובים ומהמובילים בארץ בתחומם, כל אחד עם קבלות והצלחות אין ספור, והתמחות מקצועית סביבה הוא מייעץ ומייצג ללקוחות זה שנים רבות.

עו"ד שחק בן עיון

עו"ד בן עיון הוא עורך דין מוכר וידוע בקנה מידה ארצי, ואף בקנה מידה בינלאומי במספר פרוייקטי מפתח באירופה. מתמחה ואף נחשב מומחה בתחום עריכת דין בנושאי נדל"ן, עם ידע מצטבר של עשרות שנים וייצוג אלפי אנשים אל מול המערכת המשפטית, קבלנים, יזמים וחברות בניה ופיתוח בניין.

עו"ד מידן כשר

עורך דין בכיר, ומרכז תחת כנפיף (בין אם בייעוץ ישיר ובין אם בפיקוח על עורכי הדין המייצגים בפועל) את כל תחום פשיטות הרגל והכינוסים. עו"ד כשר מתמחה בליווי פרוייקטים מורכבים במיוחד בהם יש קושי לבצע את פשיטת הרגל בצורה יעילה, מהירה ומטיבה עם הלקוח. בידי עו"ד כשר ניסיון של 18 שנה בתחום פשיטות הרגל, והוא ליווה אלפי לקוחות בתחום עם אחוזי שביעות רצון הקרובים ל100%.

עו"ד מירית דר

עו"ד דר היא ראש המחלקה לרכישות ומיזוגים בפירמת מרקוביץ' וגודלייט עורכי דין. היא ניהלה מאות מיזוגים ומתמחה בעיקר בניהול התהליך כמהיר ויעיל, כאשר מנצלת חוקים ופסיקות לטובת קידום מהיר של התהליך. במידה ומדובר גם במיזוג או רכישה קטנים, עו"ד דר תפקח על התהליך אל מול עורך הדין המייצג בצורה אישית.

עו"ד דוקטור מירי גדות

מירי היא עורכת דין המתמחה בתחום המשפט המוניציפאלי, כתבה עשרות מאמרים בנושא שאף תורגמו והופצו בכל העולם כולו בכתבי העת הנחשבים ביותר המיועדים לעורכי דין. מירי נותנת שירות מקצועי אך ידועה גם בטון המרגיע וניהול תהליכים יעיל ומדוייק, מה שמותיר את כל הלקוחות שלה מרוצים ועם תחושה שהם בידיים טובות.

עורכת דין נורית בבאי

עורכת הדין בתחום מיסוי מקרקעין המוערכת ביותר בארץ ללא שום עוררין, מעבירה שיעורים כיתתיים לאלפי עורכי דין כל שנה בתחום מיסוי מקרקעין - הבנת המיסוי ומרכיביו, נקודות בהן ניתן ליצור חסכון עבור הלקוחות במיסוי המקרקעין, הפרטים הקטנים ביותר ונבכי החוק המורכבים ביותר. עורכת הדין בבאי יכולה לספק לכל לקוח המגיע אליה הערכה מדוייקת וודאית לחלוטין של גובה המס אותו ידרש לשלם כל לקוח אחרי החסכון אותו תוכל לארגן עבורו.

עו"ד זוהר מערבי

עורך הדין מערבי מתמחה בתחום שוק ההון. היכולות שלו בניתוח מעמיק של גרפים והאפשרויות העומדות בפני כל לקוח אין שני להן, והידע שלו בתחום ניירות ערך הוא חסר גבול.