עורך דין נדלן

עורך דין נדל"ן

כל אדם שעומד מול רכישת נכס זקוק לשירותיו של עורך דין נדלן המתמחה בעסקי מקרקעין. זאת משום שישנם תיאומים רבים שצריכים להיעשות ומדובר בסכומי כסף גדולים לרוב ולכן חשוב לבצע עסקות מתחום זה בצורה המקצועית ביותר.

בעת רכישת נכס כלשהו כגון דירה, זקוק הרוכש וגם המוכר לשירותיו של עורך דין בתחום הנדל"ן, שיש לו התמחות בעריכת דין בעסקאות מקרקעין. עורך הדין יתן לרוכש ולמוכר שקט נפשי שכל הנושא המשפטי של העסקה מטופל היטב – שכן מדובר בעסקאות בסכומים גדולים מאוד, העסקה תתבצע בצורה מקצועית ויעילה, וכמו כן כל התיאומים סביב המכירה יבוצעו היטב ועל פי חוק.

 

עו"ד נדל"ן עם ניסיון

עורך הדין שחק בן עיון, המנהל את מחלקת עריכת דין נדל"ן בפירמה שלנו, הוא עורך דין מקרקעין עתיר ידע וניסיון, הנותן גם שירותי עריכת דין לנדל"ן. בן עיון מתמחה במיוחד בתקנות ובדיני נכסים המיועדים למכירה, השכרה, איתור נכסים, שעבודים, משכונים ואף כינוס נדל"ן.

בד בבד עם כישורי הייעוץ בעסקאות מול גורמים פרטיים, בן עיון והצוות שלו אף יוכלו לייצג לקוחות אל מול מוסדות מדיניים ורשויות, ייצוג משפטי בעת הצורך בצורה מקצועית ומקיפה, כאשר בן עיון והצוות ילחמו בבית המשפט לטובת הלקוח.

שירות נוסף שתוכלו לקבל אצל עורך דין נדל"ן בן עיון הוא ייצוג משפטי אל מול קבלני בניין ושיפוצים, או כמובן, ייצוג מהצד השני – של קבל"ן בניין או שיפוץ המעוניין לתבוע את בעל הנכס המדובר.

 

למה דווקא אנחנו

עורכי הדין בפירמה שלנו מתמחים בכל נבכי החוק ולכן התפקיד של עורכי הדין שלנו הוא קריטי ביותר, משום שאף גורם פרטי או אפילו עסקי, אינם מומחי תוכן בנוגע לכל הסעיפים ותתי הסעיפים שמדברים על עסקאות מקרקעין ונדל"ן וללא יצוג משפטי ראוי עלולים להפסיד כספים רבים בעסקאות מסוג זה, או לסבול מתנאי דיור פחות טובים במקרים של השכרת נכס בעיקר.

תהליכי נדל"ן ידועים בכך שהם עמוסי בירוקרטיה, תיזוזים מול הגורמים השונים (בנק, גורמים ממשלתיים, קבלנים, לקוח הקצה וכדומה) ומתישים, וכאן חבוי יתרון בולט ומשמעותי ביותר בשימוש של עורך דין נדל"ן ומקרקעין – הוא יטפל בכל התהליך עבורך: טיפול במס השבח, מס רכישה, מיסים מהעירייה או הרשות המקומית וכדומה, במקרה ואדם שאינו מומחה תוכן מקצועי בתחום ינסה לעבור תהליך זה לבדו, הוא עשוי ליצור בעיות בהליך התקין במקרה הטוב, ואף לעבור על החוק (ללא ידיעתו בהכרח) במקרה הרע. כמו כן, אדם מן השורה עשוי לא לדעת שמגיעים לו הקלות או הטבות מסויימות במיסים אל מול הרשויות, ועורך דין מקצועי תמיד יתחקר את הלקוח היטב וידע למצוא נקודות בהן ניתן לחסוך ללקוח כספים רבים.

משרדנו יעניק פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות לכל לקוח לפני עסקת נדל"ן ו/או מקרקעין בשמחה רבה, בפגישה ינתן מידע רב ומגוון מעשי לגבי התהליך, השלבים שבו, מהמורות שעשויות לצוץ וכדומה.

נדלן