דף הבית

מרקוביץ' וגודלייט & עורכי דין

עומדים מאחוריך בבית המשפט

תחומי ההתמחות שלנו:

נדל"ן

מתמחים בייעוץ והליכים משפטיים מול קבלנים, יזמים, חברות הבניה וכדומה.

דיני עבודה

מייצגים אותך בכבוד ובעצמה אל מול מקום העבודה הנוכחי או הקודם שלך, גם אם מדובר בחברה גדולה.

כינוס ופשיטות רגל

הליך משפטי מאיים שבאמצעות הליווי הצמוד שלנו יהפוך להיות פשוט ויעיל.

משפט מוניציפאלי

ליווי משפטי מלא, מקצועי, הנוגע בכל הנקודות הקשורות למועצות ורשויות מקומיות, כולל עתירות במקרים מסויימים לבג"צ וליווי משפטי גם מולו.

מיסוי מקרקעין

ייעוץ לפני רכישה ועסקאות נדל"ן, המשרד שלנו מתהדר באחוזי החסכון מן הגדולים בארץ והמקסימום האפשרי כשמדובר בחסכון במיסים עבור לקוחותינו בתחום המקרקעין.

שוק ההון

מחלקת ניירות ערך ושוק הון היא בעלת ידע רב וניסיון של אלפי לקוחות שקיבלו מאיתנו ייעוץ וליווי משפטי, כולל חברות ותאגידים גדולים.

עורך דין

אודות החברה

פירמת מרקוביץ' וגודלייט עורכי דין קיימת מזה 11 שנה, וייצגה קרוב ל-2400 לקוחות בבתי המשפט עם אחוזי הצלחה מדהימים.

הפירמה שלנו היא מהגדולות והמובילות בשוק עריכת הדין, הייעוץ והיצוג המשפטי בישראל. כמובילי דרך שמנו לעצמנו למטרה לשלב את המומחים החזקים ביותר בארץ בכל התחומים – החל מנדל"ן, דרך דיני עבודה, ועד פשיטות רגל וכינוס נכסים – אך יחד עם זאת לספק ליווי צמוד ואישי ויחס מעולה ודואג ללקוחותינו. כשתשתמשו בשירותינו, לא תרגישו שאתם בחברה גדולה מקצועית אלא תוכלו להרגיש יותר כאילו אח גדול מלווה אתכם במאבק המשפטי שלכם.

בנוסף לליווי הצמוד והאישי, שמנו לעצמנו למטרה לייעל ולפשט הליכים משפטיים מורכבים שעשויים בדרך כלל לקחת זמן ארוך. אנחנו רוצים להוביל אותך ביחד איתנו אל נקודת הסיום מהר ככל האפשר ועם התוצאות הטובות ביותר לשביעות רצונך.

כל השירותים שלנו מכילים פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות, בפגישה זו תוכל לשמוע מעט על התהליך הצפוי לך ולקבל מאיתנו התחייבות בנוגע לתוצאות ואופי תהליך. אם תבחר לעבוד איתנו בסיום פגישה זו, תקבל הצעת מחיר שהיא משתלמת מאוד, למרות שהיועצים שלנו מנוסים וילחמו עבורך בבית המשפט.

שותפים בחברה

עו"ד שחק בן עיון

עו"ד בן עיון הוא עורך דין מוכר וידוע בקנה מידה ארצי, ואף בקנה מידה בינלאומי במספר פרוייקטי מפתח באירופה. מתמחה ואף נחשב מומחה בתחום עריכת דין בנושאי נדל"ן, עם ידע מצטבר של עשרות שנים וייצוג אלפי אנשים אל מול המערכת המשפטית, קבלנים, יזמים וחברות בניה ופיתוח בניין.

שותף מספר 1
שותף מספר 2

עו"ד מידן כשר

עורך דין בכיר, ומרכז תחת כנפיף (בין אם בייעוץ ישיר ובין אם בפיקוח על עורכי הדין המייצגים בפועל) את כל תחום פשיטות הרגל והכינוסים. עו"ד כשר מתמחה בליווי פרוייקטים מורכבים במיוחד בהם יש קושי לבצע את פשיטת הרגל בצורה יעילה, מהירה ומטיבה עם הלקוח.

בידי עו"ד כשר ניסיון של 18 שנה בתחום פשיטות הרגל, והוא ליווה אלפי לקוחות בתחום עם אחוזי שביעות רצון הקרובים ל100%.

עו"ד מירית דר

עו"ד דר היא ראש המחלקה לרכישות ומיזוגים בפירמת מרקוביץ וגודלייט עורכי דין. היא ניהלה מאות מיזוגים ומתמחה בעיקר בניהול התהליך כמהיר ויעיל, כאשר מנצלת חוקים ופסיקות לטובת קידום מהיר של התהליך. במידה ומדובר גם במיזוג או רכישה קטנים, עו"ד דר תפקח על התהליך אל מול עורך הדין המייצג בצורה אישית.

שותף מספר 3

משרדנו ממליץ בחום על קבלת פטור משירות מילואים אצל עו"ד מירי יעקב גביש. למידע נוסף אודות זיגי אמן החושים לחץ כאן

מאמרים משפטיים שעשויים לעניין אותך:

צור קשר

מנחם בגין 32 תל אביב, מגדלי עזריאלי

03-5505161