אלו הדברים שחייבים לעשות עם עורך דין מקצועי

תוכן עניינים

 בישראל יש מעל ל 70,000 עורכי דין,  אלפי משרדים ומאות פרסומות ברשת.  איך נדע בתוך שלל המידע שפזור לבחור את המקצועי עבורנו? מה הם הדברים שלא נוכל לעשות ללא עורך דין? הרי לפניכם כמה שאלות ותשובות רגע לפני שאתם קופצים למים.

 

כיצד נמדדת מקצועיות עורך דין

בראש ובראשונה חשוב לזכור, להשתמש בשירותי עורך דין זה לא עסק זול, אולם במידה וקיבלתם הצעת מחיר יקרה, אין זה מעיד בהכרח על איכות השירות, הרי לפניכם כמה טיפים לזיהוי השירות המקצועי ביותר.

המלצות של חברים – חברים שלכם מכירים אתכם ואת הסיפור, סביר להניח שהם ירצו להיטיב איתכם ולהמליץ לכם על הטוב ביותר, אך לא תמיד הצרכים שלכם זהים לשל החברים.,לכן חשוב להתייעץ, לשמוע, ולקבל זוויות נוספות של חו"ד

בדיקה ברשתות החברתיות – כאשר תקלידו שם  של עורך דין בגוגל, מיד יקפצו לכם כתבות, המלצות ודירוגים. ברשתות החברתיות תוכל לראות פרופיל של אנשים, כך תוכלו לפנות אליהם ישירות ולשאול על השירות. חשוב לוודא את אמינות הממליצים ולוודא שהם ללא אינטרס.

תחומי מומחיות – לא כל עורך דין טוב מוצלח יהיה מוצלח בכל תחום, חשוב לחפש את המקצועי ביותר בתחום אותו אתם מחפשים, לצורך העניין אם הייתי רוצה להשקיע בירושלים ולחתום על חוזה, הייתי פונה לאיש מקצוע כמו עורך דין בירושלים שמכיר את השטח ומתמחה בעסקאות מהסוג הזה.

בדיקת שמות עורכי הדין שהושעו – עורכי דין שהוצאו מהלשכה או הושעו לתקופה מסויימת, יהיו רשומים באתר לשכת עורכי דין, לצערנו ישנם עורכי דין שממשיכים לתת שירות, או לא חושפים את  ההשעיה שהייתה להם. חשוב לוודא  אמינות.

 

שלושה דברים שחייב לעשות עם עורכי דין

נדל"ן – בין אם אתם קונים בית, שטח או כל השקעה נדלנית, אל תתחילו שום דבר ללא עורך דין מנוסה. עסקאות נדל"ן הן נפצות, אך סבוכות. עורך הדין ידע לייעץ כיצד להוזיל עלויות של עסקה, כיצד לשלם פחות מיסים ובעיקר להציג בפניכם את התרחישים הצפויים ולהפחית את הסיכוי לכישלון העסקה.

גירושין – להתגרש זה לא דבר פשוט, עליכם למצוא את הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. חפשו עורך דין שמתמחה בגרושין והוא אדם בעל רגישות, הכלה ואמפטיה. השילוב של שני הדברים כל כך חשוב ויכול לחסוך לכם עוד כאב לב. עורך הדין ידע להכין לכם הסכם גירושין, יפתור את חלוקת הרכוש, ידע לתת יעוץ בכל מה שקשור במזונות, משמורת על הילדים וניהול כל ההליך.

תביעה בבית משפט – לפני שאנחנו רצים לבית המשפט, עלינו לשאול את עצמנו – לאן פנינו? מה המסלול הבירוקרטי שמחכה לנו? מה מחכה לנו בתביעה? מה ההוצאות הצפויות? וישנם עוד מספר שאלות שיכול לעזור לנו. עורכי דין מנוסים ידעו לתת לכם תשובו מדויקות, ללוות אתכם בתהליך ולחסוך לכם הרבה כסף.

 

לסיכום

מקצועיות עורך דין אינה טמונה בוותק או במוסד הלימודים, המקצועיות טמונה באדם המיצג את התפקיד.  יש בשוק לא מעט עורכי דין אמינים ומעולים, עלינו מוטלת האחריות  לעשות את העבודת שטח לפני שאנחנו מפקידים את כספנו. כשאנחנו נמצאים בידיים טובות של עורך דין ואנחנו סומכים עליו, אנחנו יכולים להמשיך לישון בשקט.

עורך דין מקצועי

עורך דין מחוייך
לשיחת ייעוץ עם עורך דין

מתלבטים לגבי סוגיה משפטית? לא יודעים אם צריך עורך דין או לא? השאירו פרטים וקבלו ייעוץ חינם מעורך דין מנוסה!

מידע נוסף
כיצד לפעול במקרה של תאונת עבודה?

למרות שתאונות עבודה הן בסופו של דבר תאונות, כאשר ניתן לשייך אותן לעבודה כל הזכויות של הנפגע משתנות ובפועל הוא זכאי לקבל הרבה יותר דברים

כל מה שצריך להכיר על עולם הבוררות

עולם הבוררות הוא עולם מרתק, שחשוב להכיר במידה ואתם מחפשים אחר פתרון לסכסוכים, הן עסקיים, משפחתיים או בכל תחום אחר. הבוררות מהווה תחליף למשפט ולתביעה

מה העונש החמור ביותר על מעשה מגונה

עבירת המעשה המגונה תופסת חלק נרחב בפרק עבירות המין המצוי בחוק העונשין. הענישה בגין עבירה זו קשור בשני מאפיינים עיקריים. האחד מהם הוא נסיבות המעשה

5 סיבות לעשות ייפוי כוח מתמשך לאדם

ייפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי אשר מגן עליכם מפני חוסר אונים ושליטה על החיים שלכם במידה ותהי חסרי כשירות לקבלת החלטות, באמצעותו תוכלו לבחור