אודות

אודותינו:

פירמת מרקוביץ' וגודלייט עורכי דין קיימת מזה 11 שנה, וייצגה קרוב ל-2400 לקוחות בבתי המשפט עם אחוזי הצלחה מדהימים.

הפירמה שלנו היא מהגדולות והמובילות בשוק עריכת הדין, הייעוץ והיצוג המשפטי בישראל. כמובילי דרך שמנו לעצמנו למטרה לשלב את המומחים החזקים ביותר בארץ בכל התחומים – החל מנדל"ן, דרך דיני עבודה, ועד פשיטות רגל וכינוס נכסים – אך יחד עם זאת לספק ליווי צמוד ואישי ויחס מעולה ודואג ללקוחותינו. כשתשתמשו בשירותינו, לא תרגישו שאתם בחברה גדולה מקצועית אלא תוכלו להרגיש יותר כאילו אח גדול מלווה אתכם במאבק המשפטי שלכם.

בנוסף לליווי הצמוד והאישי, שמנו לעצמנו למטרה לייעל ולפשט הליכים משפטיים מורכבים שעשויים בדרך כלל לקחת זמן ארוך. אנחנו רוצים להוביל אותך ביחד איתנו אל נקודת הסיום מהר ככל האפשר ועם התוצאות הטובות ביותר לשביעות רצונך.

כל השירותים שלנו מכילים פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות, בפגישה זו תוכל לשמוע מעט על התהליך הצפוי לך ולקבל מאיתנו התחייבות בנוגע לתוצאות ואופי תהליך. אם תבחר לעבוד איתנו בסיום פגישה זו, תקבל הצעת מחיר שהיא משתלמת מאוד, למרות שהיועצים שלנו מנוסים וילחמו עבורך בבית המשפט.

הפירמה שלנו מייצגת את כלל קשת הלקוחות, החל מלקוחות אישיים פרטיים במקרים כמו מיסוי מקרקעין או פשיטת רגל, ועד חברות ותאגידי ענק בכל נושא בו יצטרכו עזרה וליווי משפטי מקצועי, היחס עבור לקוחות פרטיים זהה ליחס אותו מקבלים לקוחות ענקיים – בשבילנו לכולם מגיע הטוב ביותר – ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך – החל מהמסמכים הראשוניים וכלה בלחימה בבית המשפט – קטנים וגדולים כאחד.

צוות הפירמה מכיל עורכי דין אשר כולם בעלי ניסיון רב וכולם עתירי ידע, והמשרד מחולק לפי מחלקות ותחומי התמחות – כאשר עבור כל תיק ותיק ישנו מנהל מחלקה שתמיד יהיה חלק מהליווי הצמוד ויפקח על תהליך יעיל, מהיר ותקין בכל תיק אשר ניקח. בצורה זו, אנו מבטיחים ללקוחותינו וגם מקיימים זה שנים רבות אחוזי הצלחה מן הגבוהים במשק הישראלי ואפילו בעולם – מעל ל-75% מסך כל התיקים נסגרים עם פסיקות לטובת לקוחותינו.

הלקוחות חוסכים במיסים, פושטים רגל בקלות, זוכים בכספים ונהנים משירות חסר פשרה, ואנחנו נהנים מקרדיט גבוה והערכה בקרב הלקוחות. חרטנו על דגלנו את ערך המצויינות ואנחנו עומדים במשימה בגבורה כבר שנים רבות.

במשרדנו תוכלו להנות משירות, ייעוץ ויצוג בתחומים נדלן, דיני עבודה, כינוס ופשיטות רגל, משפט מוניציפאלי, מיסוי מקרקעין ושוק ההון – עבור כל התחומים יש לנו מחלקות גדולות המתמחות בכל תחום ותחום, וכנאמר, עבור כל תחום עורך דין מאסטר מנהל המחלקה, שייצג כבר אלפי תיקים ומכיר את נבכי החוק עד לפרטי הפרטים הקטנים ביותר – כדי למקסם עבורכם הלקוחות את רמת השירות וטיבו.

 

שותף מספר 1
תעודת משפט

חברת בוטיק לעריכת דין