אילו זכויות רפואיות רשאי אדם לתבוע?

מטופלים אשר עברו טיפולים רפואיים אינם מודעים לעובדה כי הם זכאים לתבוע את הרופא ואת המוסד בו התרחש הטיפול בעקבות רשלנות אשר הותירה נזקים זמניים או קבועים. כיצד ניתן לתבוע ומה צריך לדעת בנושא? להלן הפרטים.

רשלנות רפואית – תביעה נפוצה

בעשור האחרון קפץ באופן דרסטי מספר התביעות אשר הוגשו לבתי המשפט בתחום הנזיקין, וזאת בשל העובדה כי המודעות הציבורית לכך כי רופאים, צוותים רפואיים וכן המוסדות בהם מתנהלים הטיפולים עשויים להשתבש לאור רשלנות, ומשום כך נגרם נזק למטופל אשר במקרים הקלים יותר יגרום לנזק זמני, ואילו במקרים חמורים יותר אף למוות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר בתביעות מורכבות ביותר, כפי שמסביר עו"ד שלומי וינברג, עורך דין רשלנות רפואית. ע"פ עו"ד וינברג, על מנת להגיש את התביעה יש להוכיח קשר בין הטיפול לבין הנזק אשר נגרם,כל זאת באמצעות מתן ראיות לבית המשפט אשר יתמכו בטענות. לכן, מסביר עו"ד וינברג כי ישנה חשיבות להתקשרות עם עורך דין מומחה לתחום, וזאת על מנת לממש את זכותכם כמטופלים ולתבוע את הזכויות הרפואיות המגיעות לכם, כאשר במידה ואכן הוכח כי מדובר ברשלנות – תוכלו לקבל פיצוי אשר יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים.

רופאים

מה צריך לדעת לגבי תביעת רשלנות רפואית?

ע"פ עורך הדין שלומי וינברג, במידה ואתם סבורים כי הרופא המטפל שלכם ביצע רשלנות רפואית במהלך הטיפול או לאחריו, חשוב מאוד לבצע איסוף של כלל המסמכים הרפואיים שלכם, וזאת ע"פ חוק. למעשה, רבים אינם מודעים לכך כי זכותם לדרוש את כלל המסמכים הרלוונטים לטיפול, כאשר את החומרים הללו יש להעביר באופן מיידי לעורך דין מומחה לתחום אשר יעביר את המסמכים אל רופא מומחה אשר עוסק באותו תחום, כל זאת על מנת לבסס את הטענה כי אכן התרחש כאן מצב של רשלנות. בנוסף, מסביר עו"ד וינברג כי יש לגשת לביטוח לאומי לצורך קבלת אחוזי נכות, כאשר ככל שאחוזי הנכות יהיו גבוהים יותר – כך גם גובה הפיצוי. רק לאחר איסוף הראיות והוועדה הרפואית, ניתן יהיה לגשת אל בית המשפט ולהגיש תביעת רשלנות רפואית כנגד הגורמים הרלוונטים, כאשר בלא מעט מן המקרים יבקש בית המשפט מהצדדים ללכת להליך גישור בכדי למנוע הליך משפטי ארוך של שנים רבות.

מעוניינים להגיש תביעת רשלנות רפואית? פנו עוד היום לעו"ד שלומי וינברג

עו"ד שלומי וינברג הינו עורך דין מומחה לתביעת נזיקין ורשלנות רפואית, והוא בעל מוניטין של שנים רבות בתחום. במהלך הקריירה הענפה שלו סיפק עו"ד וינברג ייצוג משפטי במגוון רחב של תיקים, באחוזי הצלחה ניכרים. במידה והנכם מעוניינים להגיש תביעה, פנו עוד היום באמצעות האתר הרשמי בכתובת https://www.shlomiw.co.il ונציג מטעם משרדו ישוב אליכם בהקדם.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כוס ומפתחות
חוק ומשפט

העונש עבור נהיגה תחת השפעת אלכוהול

כל מי שיש לו רישיון נהיגה ונוהג בחיי היומיום מודע היטב לסיכונים שבנהיגה, ויחד עם זאת, לא מעט אנשים מסתכנים מעבר לסיכון הברור הכרוך בנהיגה ובפועל נוהגים תחת השפעת אלכוהול.

כדורים שונים
כללי

מכירת תרופות באופן חוקי

חברות התרופות בישראל מגלגלות לכיסן מדי שנה כמה מאות מליוני שקלים ואילו חברות התרופות בארה"ב? מגלגלות לא פחות מ3 מיליארד דולרים מדי שנה. כשמדובר בסכומים כה גדולים, הפיתוי של חברת

חתימה על מסמך
הובלות וציוד

חוזה בין לקוח לבין חברת הובלות

כאשר ישנו חוזה בין חברת ההובלות ובין הלקוח, כמו זה שניתן לעשות עם חברת אירית הובלות, אפשר להיות רגועים לחלוטין במידה ויהיה מקרה בו נגרם נזק לרכוש שלכם. הרי כך

תביעת חדר כושר
חוק ומשפט

תביעת חדר כושר

רובנו רואים בחדר הכושר מקום חיובי, בו אפשר להתאמן ובכך לתרום לבריאות ולהפחתה במשקל. אולם לעיתים, כמו במקומות אחרים רבים אחרים בחיים, השירות שאנו מקבלים לא עומד בציפיות שלנו. בין