ביטול חוזה בין בעל אולם אירועים לחתן והכלה – כל המידע

קיבלתם טלפון מבעל האולם על כך שהוא החליט לבטל את החוזה של יום האירוע שלכם? החלטתם שאתם מעוניינים לבטל את החוזה מול בעל האולם כי קיבלתם הצעה אטרקטיבית יותר? ריכזנו עבורכם מידע חשוב בנוגע לביטול החוזה, ודגשים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מבצעים צעד פזיז מדי.

 

חתימה על הסכם האירוע

לאחר שהגעתם לנציג האולם וישבתם איתו לגבי כל הדברים הרלוונטיים לחתונה שלכם, מגיע שלב החתימה על החוזה.

ממש כמו שאתם מגיעים לרכוש דירה מקבלן או מאדם אחר ואתם צריכים לחתום על חוזה בכדי להימנע ממצבים לא נעימים כמו פשיטת רגל שלשם כך תצטרכו עורך דין פשיטת רגל מקצועי עבור שני הצדדים – גם במקרה הזה של הסכם על חתונה או אירוע אחר, תצטרכו לחתום על חוזה שכולל את כל הדברים שהוחלט בין שני הצדדים (לרבות מחירי המנות של הסועדים, דברים שבעל האולם מתחייב לעשות/להוסיף, שעות השכרת האולם וכו').

החוזה עשוי להכיל פרטים נוספים שנסגרו ביניכם לבין בעל האולם (לעיתים בעלי אולמות אירועים מציעים שירותים נוספים עבור החתונה) – בחירת התאריך הרלוונטי, בחירת סוגי הארוחות שיוגשו לאורחים, דיג'י, אטרקציות שונות לאירועים ומגוון משימות אחרות –. לקבלת מידע נוסף על חתונות וספקים לחץ כאן.

 

החלטה על ביטול ההסכם

אם הגעתם לסיטואציה בה בעל האולם מתקשר אליכם או יוצר אתכם קשר בכל דרך כזו או אחרת ומודיע לכם כי הוא מעוניין לבטל את ההסכם שנחתם, עליכם להתייחס לכמה דברים. ראשית, אם מדובר בהתראה שנראית בעיניכם לקצרה מדי ושתגרום לשיבוש החתונה ועשויה לסכן הוצאות אחרות שכבר שילמתם עליהם – יש לכם את הזכות המלאה לגשת לעורך דין שיסייע לכם בהליכי תביעה משפית כנגד בעל האולם.

מנגד, ישנם מקרים שבהם בעל האולם מודיע מספיק זמן מראש לבני הזוג, וכמו כן מציע להם פיצוי כספי על עוגמת הנפש שנגרמה להם. אם זה מקובל עליכם ואתם יכולים להימנע מלהגיע לבית המשפט – עשו זאת.

אפשרות שנייה שעשויה לקרות היא שאתם החלטתם ליצור קשר עם בעל אולם האירועים ולהודיע לו כי ברצונכם לבטל את ההסכם שחתמתם עליו מכל סיבה שהיא (בין אם מדובר בהחלטה משותפת של בני הזוג לבטל את החתונה ולהיפרד, בין אם מדובר בכך שקיבלתם הצעה אטרקטיבית יותר וכו').

במקרה הזה עליכם להיות זהירים ולהיות ערים לכל מה שחתמתם עליו בהסכם הראשוני.

לא מעט אולמות אירועים משאירים פרק זמן מסוים לפני מועד החתונה שבהם בני הזוג יכולים לבטל את החתונה ללא קנס או עם קנס מזערי, אך ככל שמתקרבים למועד החתונה נעשה העניין בעייתי יותר. לכן אם החלטתם שאתם רוצים לבטל את ההסכם – עשו זאת כמה שיותר מהר ובמקרה הצורך ערבו עורך דין מטעמכם בנושא.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חתימה על מסמך
הובלות וציוד

חוזה בין לקוח לבין חברת הובלות

כאשר ישנו חוזה בין חברת ההובלות ובין הלקוח, כמו זה שניתן לעשות עם חברת אירית הובלות, אפשר להיות רגועים לחלוטין במידה ויהיה מקרה בו נגרם נזק לרכוש שלכם. הרי כך

כדורים שונים
כללי

מכירת תרופות באופן חוקי

חברות התרופות בישראל מגלגלות לכיסן מדי שנה כמה מאות מליוני שקלים ואילו חברות התרופות בארה"ב? מגלגלות לא פחות מ3 מיליארד דולרים מדי שנה. כשמדובר בסכומים כה גדולים, הפיתוי של חברת

תביעת חדר כושר
חוק ומשפט

תביעת חדר כושר

רובנו רואים בחדר הכושר מקום חיובי, בו אפשר להתאמן ובכך לתרום לבריאות ולהפחתה במשקל. אולם לעיתים, כמו במקומות אחרים רבים אחרים בחיים, השירות שאנו מקבלים לא עומד בציפיות שלנו. בין

תביעת שיפוצניק
עורך דין

תביעת שיפוצניק שלא עמד בהסכם

עריכת שיפוצים בבית או בעסק הנה נושא מורכב, הדורש תשומת לב רבה. מדובר בצורך לתכנן את מועד השיפוצים ולהתאים אותו לסדר היום ולוח הזמנים של בעלי הבית או העסק ושאר