איך ניתן לבטל דו"ח על נהיגה תחת השפעת אלכוהול

.נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול? יכול להיות שניתן יהיה לבטל את הדו"ח. כיצד? להלן כל הפרטים

נהיגה תחת השפעת אלכוהול – אכיפה מוגברת של משטרת ישראל

בשנים האחרונות מקדישה משטרת ישראל משאבים רבים בכדי להגביר את האכיפה בכבישי ישראל כנגד נהג שיכורים, וזאת לאור המעורבות הגבוהה שלהם בתאונות קטלניות כמו גם העובדה כי כיום יותר ויותר נהגים מרגישים בנוח לעלות על ההגה כאשר בדמם ריכוז אלכוהול גבוהה, גם אם הם יודעים כי הם אינם כשירים לנהיגה. למעשה, האכיפה המוגברת הובילה לכך כי משטרת ישראל פועלת ביתר שאת כלפי נהגים אשר חשודים כשיכורים, לעיתים מבלי לבצע את הבדיקה באופן נכון,וכתוצאה מכך נהגים רבים אשר אינם נוהגים בשכרות מוצאים את עצמם לקראת הליך פלילי כנגדם, כמו גם דוחות אשר עלולים להגיע לאלפי שקלים בגין נהיגה בשכרות. חשוב לציין כי בראש ובראשונה אין לעלות על הרכב כאשר שותים אלכוהול, אולם במידה ונתפסתם ע"י שוטר ולא הייתם שיכורים – ישנם כמה צעדים חשובים ביותר שעליכם לבצע בכדי לגרום לביטול הדו"ח וכן ההליכים אשר עתידים להתבצע כנגדכם.

דוחות

מה לעשות בכדי לבטל דו"ח?

ע"פ עורך הדין ערן עקראוי, מומחה לדיני תעבורה ישנה חשיבות בראש ובראשונה לעבור את בדיקת הינשוף אצל השוטר,ולא לסרב לה.למעשה, סירוב לביצוע הבדיקה משמעותו היא שהאדם שיכור, ומדובר ב"ראיית זהב" בבית המשפט אשר עלולה לסבך אתכם באופן משמעותי גם אל מול השופטים. לאחר ביצוע הבדיקה בקשו לקבל עותק מהדו"ח של השוטר ופנו באופן מיידי לעורך דין לענייני תעבורה אשר יוכל להנחות אתכם לגבי צעדים להמשך, כאשר במידה ונלקחתם לחקירה חשוב לציין בפני השוטרים כי אתם מעוניינים בייצוג של עורך דין, וזאת בכדי שתוכלו לעבור את ההליך של החקירה באמצעות ליווי משפטי אשר ימנע אמירות אשר עלולות לשמש כנגדכם בבית המשפט.  בעת סיום ההליך ועם קבלת הדו"ח יבחן עורך הדין את מהימנות הבדיקה ויבדוק האם נפל בה פגם, סיטואציה אשר עלולה להתרחש לא מעט פעמיים במקרים מסוג זה. על כן, חשוב לזכור כי במידה ואתם רוצים לבטל את הדו"ח ולמנוע את המשך ההליכים כולל שלילת רישיון – פנייה לעורך דין הוא הצעד הטוב ביותר אותו תוכלו לבצע.

קיבלת דו"ח על נהיגה בשכרות? פנו עוד היום לעורך הדין ערן עקראוי

עו"ד ערן עקראוי הינו עורך דין מוביל בתחומו אשר ליווה מאות נאשמים בתיקים דומים, עם אחוזי זיכוי גבוהים ביותר – כל זאת לאור הרמה המקצועית הגבוהה וכן ההבנה המשפטית הרחבה אשר מאפשרת ללקוח לקבל מעטפת משפטית מהשורה הראשונה, עד לכדי זיכוי מוחלט. לקבלת ייעוץ ראשוני לאחר קבלת דו"ח על נהיגה בשכרות פנו באמצעות האתר של עורך הדין ערן בכתובת https://akrewi.co.il.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ריב על הרכוש
עורך דין

ביטול הסכם ממון – לא פשוט כמו שחשבתם

עריכת הסכם ממון קודם הנישואין או במהלכם נהייתה דבר די שכיח בשנים האחרונות. בדומה לכל צעד בעל השלכה משמעותית על חיינו, רבים מתעניינים האם הוא הפיך, האם ניתן לשוב לאחור.

חותמת
אזרחות ודרכונים

2019 – מבול של בקשות לקבלת אזרחות פורטוגלית

שנת 2019 עומדת ללא ספק בסימן מבול של בקשות של ישראלים להוצאה של דרכון פורטוגלי, והמומחים של חברת איזי נשיונטלי מסבירים בדיוק מדוע, וכיצד גם אתם יכולים להצטרף. 2019 –

פשיטת רגל לאדם פרטי

ההתנהלות הכלכלית של כל אחד מאיתנו תשפיע עלינו רבות בכל המישורים השונים של החיים. אנחנו חיים בעידן קפיטליסטי וזה אומר שכל דבר שנרצה שיהיה לנו, נצטרך לקנות. זה מה שגורם